Zpět na herní módy
Assault
mapa

Assault je herní mód, ve kterém se proti sobě postaví dva týmy o 5 hráčích a zápasí spolu v jedné jediné cestě. Na této mapě se nenachází žádné kempy a jediným cílem na této mapě je zničit nepřátelské objekty a ukončit hru zničením nepřátelského Titána.

Na rozdíl od ostatních herních módů je vám přidělen náhodný bůh kterého vlastníte. Pokud se vám nechce onen bůh hrát, tak si můžete vylosovat jiného náhodného boha za poplatek 250 favor nebo 25 gemů (tlačítko re-roll). Rovněž si můžete boha vyměnit s jiným hráčem, za předpokladu, že oba vlastníte dané bohy.

V tomto herním módu je aplikována vyvažovací mechanika, která zajistí, že jakmile je jednomu týmu náhodně přidělen léčitel, druhý tým rovněž dostane boha z této kategorie. Není možné získat léčitele novým losováním a pokud tedy hráč mající léčitele použije tlačítko re-roll, pak není možné získat jiného léčitele. V kategorii léčitelů jsou bohové Aphrodite, Chang'e, Guan Yu, Hel, Ra, Sylvanus a Terra.

Před zahájením hry se ujistěte, že jste utratili veškeré zlato před tím, než odejdete z fontány, neboť se do ní již nelze vrátit, dokud vaše postava nezemře (což platí i pro pasivní schopnost Chang’e). Předměty, které se stackují zabíjením minionů, jsou na této mapě zakázány.

Počet hráčů v týmu: 5
Počáteční level: 5
Počáteční zlato: 3000
Čas na přípravu: 1:30
Čas spawnu minionů: 0:00
Čas spawnu jungle: Není
Zlato za sekundu: 4
Aktuální Verze

5.20

5.20

5.20

5.20