Zpět na herní módy
Arena
mapa

Aréna je herní mód, ve kterém se proti sobě staví dva týmy po pěti hráčích. Na mapě nejsou žádné věže ani titáni a není rozdělena na jednotlivé cesty. Cílem v tomto módu je snížit počet nepřátelských ticketů na 0. Každý tým začíná s 500 tickety a existuje několik způsobů, jak počet ticketů redukovat:

 

  • Zabití nepřátelského hráče sníží počet nepřátelských ticketů o 5.
  • Zabití nepřátelského miniona sníží počet nepřátelských ticketů o 1
  • Doprovodem přátelského miniona do nepřátelského portálu se sníží počet nepřátelských ticketů o 1
  • Doprovodem přátelské dobývací věže do nepřátelského portálu se sníží počet nepřátelských ticketů o 15

 

Minioni vycházejí střídavě z levého a z pravého východu a pochodují vpřed směrem do nepřátelského portálu. Cestou napadají nepřátelské miniony a hráče, avšak pokud v cestě nikoho nemají, pak jdou přímo do nepřátelského portálu, což snižuje počet nepřítelských ticketů. Nová vlna, která obsahuje 7 minionů, se objeví každých 20 sekund.

Dobývací věž se objeví pokaždé, když tým zabije 10 nepřátelských hráčů. Věž má velké množství životů a pochoduje stejným způsobem, jako minioni, avšak nemá žádný útok. Věž se přestane pohybovat, jakmile je poblíž nepřátelský hráč a nerozjede se, dokud není na blízku alespoň jeden hráč z přátelského týmu.

Fontána má dva východy, které chrání nezranitelný fénix a vedle něj se nachází východy, kde se objevují minioni a dobývací věže. Tato mapa rovněž po stranách obsahuje 3 druhy jungle kempů.

Celý tým je oživen najednou, což znamená, že neustále ubíhá stejný čas do oživení všem hráčům z týmu. Proto, když hráč zemře těsně předtím, než je zbytek týmu oživen, trvá oživení daného hráče velmi krátkou dobu. Tento čas se prodlužuje podle toho, kolik ticketů zbývá jednotlivým týmům a může dosáhnout až 60s.

Jakmile se tým dostane na hranici 10 ticketů, tak se jejich počet ticketů nedá snížit pomocí zabíjení obyčejných minionů, ale počítá se pouze největší minion z vlny, který je ve vlně vždy sám a který sníží počet ticketů nepřátelského týmu o 1.

Počet hráčů v týmu: 5
Počáteční level: 3
Počáteční zlato: 1500
Čas na přípravu: 0:45
Čas spawnu minionů: 0:00
Čas spawnu jungle: 0:00
Zlato za sekundu: 10
Aktuální Verze

5.20

5.20

5.20

5.20