Zpět na herní módy
Siege
mapa

Siege je středně velká mapa, která je rozdělená na dvě cesty, mezi nimž je jungle. V jungli se nachází 8 jungle kempů, které poskytují různé bonusy a jedním jungle bossem, který se jmenuje Wild Juggernaut.

Cílem tohoto herního módu je zničit nepřátelského titána za pomocí speciálních minionů, zvaných Siege Juggernaut. Tohoto speciálního miniona lze získat poté, co tým obdrží 100 bodů nebo zabitím Wild Juggernauta. Body lze získat následujícími způsoby:

  • Zničení kempu v jungli: 9 bodů
  • Zabití nepřátelského boha: 5 bodů
  • Zabití nepřátelského miniona: 1 bod

Siege Juggernaut má velké množství zdraví a působí bonusové poškození vůči obranným strukturám, ale pohybuje se pomalu a zastaví se, jakmile je v dosahu nepřítel a začne na něj útočit. Juggernaut zůstane stát, dokud nepřítel nezemře nebo dokud nezmizí z jeho dosahu. Maximálně je možné mít na mapě 2 Juggernauty pro jeden tým současně. Po zničení Juggernauta se zanedlouho objeví dva minioni s útokem na dálku.

V základně každého týmu se také nachází portál, který přenese hráče ke spřátelenému Siege Juggernautovi. Pokud jsou na mapě dva, pak je hráč teleportován k tomu, který se objevil jako první. Pokud na mapě žádný spřátelený Juggernaut není, pak je portál uzavřen.

Počet hráčů v týmu: 4
Počáteční level: 3
Počáteční zlato: 2000
Čas na přípravu: 1:30
Čas spawnu minionů: 0:00
Čas spawnu jungle: 0:10
Zlato za sekundu: 6
Aktuální Verze

5.20

5.20

5.20

5.20