Zpět na herní módy
Conquest
mapa

Conquest je herní mód, ve kterém proti sobě stojí dva týmy o 5 hráčích. Mapa je rozdělena na 3 cesty, mezi nimiž se nachází jungle, která obsahuje několik jungle kempů, které poskytují bonusy hráčům, kteří je zabili, a také 3 jungle bosse. Každá z cest je chráněna dvěma vězemi a jedním fénixem. Pro hraní tohoto herního módu je zapotřebí mít účet na úrovni 5 a také musíte mít odemčeny módy Joust, Assault a Arena.

Hlavním cílem tohoto herního módu je zničit nepřátelského Titána, který se nachází v nepřátelské základně. Aby šlo poškodit Titána, je zapotřebí nejprve zničit nepřátelského fénixe, kterého lze zničit až poté, co jsou zničeny věže, které se nachází před ním. Fénix po čase znovu povstane z popela a učiní Titána opět nezranitelným. Pokud byl titán poškozen, tak se začne léčit jakmile jsou všichni tři fénixové naživu. Titán je také silný podle toho, kolik obraných struktur zbývá, takže proto, aby byl titán co nejzranitelnější, je zapotřebí zničit všechny nepřátelské obranné struktury na mapě.

Mapa má řeckou tematiku a znázorňuje jednu stranu jako horu Olymp (strana pořádku, Order side) a druhou jako vulkán (strana chaosu, Chaos side) spodobňující řecké mytologické příšery.

Počet hráčů v týmu: 5
Počáteční level: 1
Počáteční zlato: 1500
Čas na přípravu: 1:30
Čas spawnu minionů: 0:00
Čas spawnu jungle: 0:30
Zlato za sekundu: 3
Aktuální Verze

5.20

5.20

5.20

5.20