banner
Season 5: Změny v Conquest Jungli
26.12.2017 | Novinky | AAnubis | Počet zhlédnutí: 472

Novinky pro Jungli na Conquest mapě pro Season 5

Všechny buffy mají v Season 5 nové modely a nový vzhled. Buffy jsou nyní zcela nové postavy namísto různých variant kyklopů. Inspirace byla čerpána z řeckého lore a i oblasti těchto buffů byly předělány, aby lépe seděly k novým jungle monstrům.

Manticore je zpět v Season 5 a je nyní držitelem Red Buffu. Blue Buff pak dostaly na starosti Satyrové.

https://i.imgur.com/gvGbNMG.jpg

 

Došlo ke změně buffů za účelem toho, aby vypadaly lépe a snížilo se zmatení ohledně toho, kdy lze buff sebrat. Animace padání buffu je nyní mnohem jasnější a buff lze nyní sebrat ihned, jakmile se dotkne země. Toto Vám umožní sebrat buff při utíkání z kempu, aniž byste museli po chvilku čekat na to, až půjde sebrat.

 

Gold Fury

Gold Fury obdrží několik změn ohledně odměn, které nabízí. Cílem je, aby brzká Gold Fury neměla Snow Ball efekt, ale také, aby pozdní Gold Fury měla mnohem větší dopad. Tento Boss byl zcela předělán a inspirace k němu byla řecká Furie, což byl démon z podsvětí, nikoliv ptačí žena.

https://i.imgur.com/xEzhv6Dr.jpg

 

Oracles

Oracles jsou stále součástí Season 5, ale nyní mají svůj vlastní prostor. Když sdílely místo s Gold Fury bylo to matoucí a působilo to přecpaně. Tento kemp byl zcela předělán, aby seděl ke zbytku mapy.

https://i.imgur.com/JqxtDel.jpg

 

Portal Demon je nyní Pyromancer

Rozlučte se s Portal Demonem a přivítejte Pyromancera. Tento boss má zcela nový model a také zcela nový efekt. Místo toho, aby Vám poskytl portál nyní týmu, který ho porazí poskytne bonus k rychlosti pohybu při odchodu z fontány. Toto dává hráčům více možností, jak tento buff využít a mohou jít kamkoliv.

https://i.imgur.com/CRUnlW1.jpg

 

Fire Giant

Fire Giantův nový model byl inspirován Surtrem, přinašečem Rangaroku. Ponechá si svůj útok na dálku, na blízko a také „trhlinový“ útok, ale ztratí útok lávovými jezírky. Místo toho ale obdrží dva zcela nové útoky.

Fire Giant rovněž získá status „vyvíjejícího“ se kempu, což znamená, že jak čas plyne, bude těžší ho porazit, avšak poskytne také mnohem větší odměnu.

https://i.imgur.com/UfPr3q6.jpg

Komentáře

# Datum Jméno Obsah komentáře
K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře.

Přidat nový komentář

Jméno:
Váš mail:
Obsah komentáře:
Aktuální Verze

5.20

5.20

5.20

5.20