banner
Season 5: Změny na Conquest mapě
19.12.2017 | Novinky | AAnubis | Počet zhlédnutí: 981

Překlad článku od HiRezSt3alth, HiRezAjax a HiRezPonPon; Nové screenshoty ze Season 5 Conquest Mapy

Naše cíle pro Conquest mapu pro Season 5 jsou, aby se zlepšila hratelnost, aby mapa byla symetrická a aby se snížil snowball.

Nová mapa bude perfektně vertikálně symetrická mezi stranami Order a Chaos. Cesty a jungle budou mít zcela stejný tvar z vrchu i ze spodu. Toto vyrovná potenciál mapy a odstraní časové rozdíly pro jednotlivé strany. Toto hráčům přinese konzistenci při hraní Conquestu.

Snowballing je rovněž problém, se kterým se chceme vypořádat v Season 5. Snowballing se stane problémem, když hráči naprosto ztratí možnost jak se vrátit zpět do hry. Pokud nyní hraji Scyllu v mid lane a nepřátelský mág a jungler mě zabijí na Levelu 1, tak na začátek hry nebudu mít naprosto žádný vliv. V přicházející Season 5 mám mnohem větší šanci se z této situace dostat.

Zde je několik změn, které zlepší herní zážitek z módu Conquest:


Update: Mapa pro Season 5 je o 20 % širší

Cíl: Tato změna hráče nutí k tomu, aby se mnohem strategičtěji pohybovali. Pokud rotujete jako tým, je to zásadní rozhodnutí. Je tu větší risk, ale i větší odměna.

 

Update: Kempy v jungli se obnovují rychleji, avšak poskytují méně XP a zlata

Cíl: Jungler se nyní musí mnohem více rozhodovat. Šikovný jungler může maximalizovat svůj dopad, ale chyby v začátku nejsou tak zásadní.

 

Update: Hodnoty pro sdílení zkušeností nebo jejich dělení byly sníženy

Cíl: Nyní, pokud nehrajete pohromadě a nesdílíte zkušenosti, tak hrajete špatně. V Season 5 se hráči mohou takticky rozhodnout, kdy být pohromadě a kdy být sami.

 

Update: Minioni v jungli a normální minoni poskytují časem větší odměnu

Cíl: Věříme, že early game je příliš důležitá. Chtěli jsme ji zpomalit, aniž bychom zpomalili celou hru. Tato novinka nám umožní pohrát si s jednotlivými hodnotami pro Conquest i v budoucnu.


Až tyto změny dorazí spolu se Season 5, dojde k mnohem většímu důrazu na jednotlivé hráče. Změny velikosti mapy, obnovování kempů a změny XP při dělení vytváří více scénářů, kdy se hráči musí rozdělit. Rychlé seskupování již nebude jedinou strategií. Hráči se budou muset mnohem více rozhodovat ohledně své pozice na mapě. Změny zařídí, že early game nebude tak zásadní, ale také dovolí lepším hráčům získat důležité výhody během hry.

A tady je nová mapa pro Conquest, Season 5

https://78.media.tumblr.com/bf918a28ba588f80853e698c7749dd0c/tumblr_inline_p18am6INqk1vuqqox_1280.png

Komentáře

# Datum Jméno Obsah komentáře
K tomuto článku zatím nejsou žádné komentáře.

Přidat nový komentář

Jméno:
Váš mail:
Obsah komentáře:
Aktuální Verze

5.20

5.20

5.20

5.20