banner
Baron Samedi
Baron Samedi
ikonka
Magický
ikonka
Mág
ikonka
Na dálku
ikonka
Voodoo
Poslední aktualizace: 29.07.2018
Pasivní schopnost
schopnost Hysteria

Baron se dělí o svůj likér Baron's Brew, což je velmi účinný Chalice, se svými spoluhráči pomocí herního obchodu. Nepřátelům zasaženým Baronovými útoky je aplikována Hysterie. Baronovi schopnosti na základě úrovní Hysterie na cíli působí bonusové efekty. Cíle, které mají maximální Hysterii, pobírají od Barona Samediho o 25% více poškození.

První schopnost
schopnost Vivid Gaze

Baron Samedi oživí dvě lebky, které po krátkém nabití energií vystřelí dva paprsky utvořené z voodoo magie, které působí poškození. Tyto dva paprsky se kříží v místě, kde Baron určí. Nepřátelé zasažení oběma paprsky pobírají z druhého úderu o 15% méně poškození.

Pokud je nepřátelský bůh nad hranicí 30 Hysterie, tak je jejich fyzická síla, magická síla a rychlost útoku snížena.

Druhá schopnost
schopnost Consign Spirits

Baron Samedi navádí neklidné duše k zemi a pohřbívá je. Za krátkou chvíli země exploduje a působí poškození nepřátelům v této oblasti. Pokud je zasažen nepřátelský bůh, tak z něj vyletí přátelské duše a vyléčí Barona a spoluhráče, kteří jsou poblíž exploze nebo kolem Barona Samediho.

Pokud je nepřátelský bůh nad hranicí 30 Hysterie, tak spřátelené duše odstraňují zpomalení, poskytují imunitu vůči zpomalení a zvýšují rychlost pohybu.

Třetí schopnost
schopnost Wrap It Up

Baron Samedi vrhne vpřed svého hada, který se ovine kolem nepřátelského boha a působí mu poškození každých 0,5s po dobu 4s a působí jim zpomalení a nakonec i root.

Pokud je nepřátelský bůh nad hranicí 30 Hysterie, tak had po 1s zaútočí i na bohy, kteří stojí blízko cíle. Takto zasaženým nepřátelům je vpíchnut jed, který jim působí zpomalení a nakonec i root a poškození za čas je jim aplikováno okamžitě.

Ultimátní schopnost
schopnost Life of the Party

Baron Samedi přitahuje duše živých ke své rakvi a stává se CC imunním a pobírá o 50% zmírněné poškození. Nepřátelští bohové, kteří jsou v dosahu, jsou přitahováni k rakvi a pobírají poškození každých 0,33s. Když se nepřátelský bůh příliš přiblíží k rakvi, tak je jejich duše vyrvána z těla, což jim působí omráčení a také velké poškození, které závisí na jejich maximálním zdraví a také obdrží maximální Hysterii. Tato schopnost trvá po dobu 3,5s nebo dokud není někdo přitažen až k rakvi.

Pokud je nepřátelský bůh nad hranicí 30 Hysterie, síla přitažení je zvýšena.

render
Titul Pantheon Typ útoku Třída
Bůh života a smrti Voodoo Magický, Na dálku Mág
Výhody Zdraví Mana Rychlost pohybu
380 (+80) 250 (+44) 360
Dosah Rychlost útoku Poškození basic attacku Vývoj basic attacku
55 0,9 (+0,8%) 34 + 1,5 (+20% vaší magické síly)
Fyzická obrana Magická obrana HP5 MP5
18 (+2,6) 30 (+0,9) 7 (+0,6) 5 (+0,45)
Obrázek Cena Popisek
obrazek
Baron's Brew
150

Rum z osobní skrýše Barona Samediho. Vyléčí 140 života a navrátí 100 many během 20 sekund za jedno použití. Předmět přichází v balíčku po třech a při každé návštěvě fontány je balíček doplněn. Předmět se prodává za 0 zlata.

Aktuální Verze

5.20

5.20

5.20

5.20