banner
Hera
Héra
ikonka
Magický
ikonka
Mág
ikonka
Na dálku
ikonka
Řecký
Poslední aktualizace: 14.10.2018
Pasivní schopnost
schopnost Commanding Presence

Pokaždé, když Hera působí poškození Basic Attackem nebo svými schopnostmi, zatímco je Argus neaktivní, tak je Argusův cooldown snížen. Pokaždé, když Hera působí poškození Basic Attackem nebo svými schopnostmi, zatímco je Argus aktivní, je Argus vyléčen o určité množství zdraví, zvyšované Herinou úrovní.

První schopnost
schopnost Royal Assault

Hera působí poškození nepřátelům v oblasi přední ní před tím, než vytvoří portál, ze kterého Argus zaútočí. Nepřátelští minioni zasažení v oblasti před ní jsou odhozeni do Argusovi oblasti. Arhus poté srazí své pěsti a působí poškození v cílové oblasti. Pokud nepřtele zasáhnou obě pěsti, působí o 15 % více poškození.

Druhá schopnost
schopnost Polymorph

Hera před sebou vytvoří oblast magie před tím, než ji vyšle kupředu. Nepřátelé zasažení touto schopností pobírají poškození. Pokud tato schopnost zasáhne boha, změní je na okamžik v příšeru.

Třetí schopnost
schopnost Divine Shroud

Hera kolem sebe vytvoří ze své božské síly štít, který ji chráni před poškozením a poskytne ji po dobu své existence bonus k rychlosti pohybu.

Pokud je Argus aktivní, je kolem něj vytvořen stejný štít, který vyzařuje poškození a jeho rychlost pohybu je rovněž zvýšena.

Ultimátní schopnost
schopnost Argus, the Defender

Hera povolá Arguse, který dopadne do určené oblasti a působí poškození a nadhození nepřátelům. Po dopadu začne Argus útočit na nejbližší cíl. Hera může ovládat, kam se Argus vydá opětovnou aktivací této schopnosti a může mu určit cíl, nebo ho povolat zpět k sobě. Odovolaný Argus bude chránit Heru a zaútočí na všechny, kteří se k ní dostanou blízko. Argus má vývoj basic attacků - začíná normálním basic attackem, pokračuje pozemním poškozením v oblasti, které působí zpomalení nepřátelům o 20% po dobu 1s, a poté pokračuje přímým útokem.

render
Titul Pantheon Typ útoku Třída
Královna bohů Řecký Magický, Na dálku Mág
Výhody Zdraví Mana Rychlost pohybu
380 (+68) 265 (+45) 365
Dosah Rychlost útoku Poškození basic attacku Vývoj basic attacku
55 0,9 (+1%) 34 + 1,45 (+20% vaší magické síly)
Fyzická obrana Magická obrana HP5 MP5
9 (+2,7) 30 (+0,9) 6 (+0,45) 4,8 (+0,41)
Aktuální Verze

5.20

5.20

5.20

5.20